تبلیغات
پایگاه اطلاع رسانی صالحین زنده رود - مطالب آذر 1393

سال اقتصادوفرهنگ باعزم ملی ومدیریت جهادی

تعدادسهامدارن شركت

تاریخ:پنجشنبه 27 آذر 1393-10:10 ق.ظ

سهامداران شركت تعاونی تااین ساعت 486 نفروبهزیستی وكمیته 500 نفرجمع كل 986 نفرمیباشند.ازشمادوست عزیزدعوت میشودجهت سهامدارشدن كلیك نمایید....


داغ کن - کلوب دات کام
نظرات() 

پیام مدیرعامل معرفی واعلام امادگی و همکاری شرکت باموضوع فعالیت

تاریخ:پنجشنبه 20 آذر 1393-12:20 ق.ظ

معرفی واعلام امادگی و همکاری شرکت

باسلام:

احتراما به استحضار می رساند با توجه به ظرفیت های قابل توجه قانون بخش تعاون اقتصاد جمهوری اسلامی ایران و قانون اجرای سیاست های کلی اصل44 قانون اساسی  در در تشکیل تعاونی ها، شرکت تعاونی فوق جهت توسعه سطح اشتغال،فقرزدایی وبهبود وضع زندگی و شغلی ساکنان وشاغلان روستایی و اقشار ک م در آمد جامعه و (خانوارهای تحت پوشش نهادهای حمایتی،کمیته امام،بهزیستی)و شهدا وجانبازان، ایثارگران،آزادگان،نظامیان وبسیجیان که سهامداران این شرکت می باشند.

 و با توجه به اینکه این نمونه شرکت  تعاونی برای اولین بار در ایران تشکیل و ثبت گردیده وافتخار دیگری شامل شهرستان لنجان شده است.لذا مدیریت شرکت تعاونی در نظر دارد که با همکاری شما به اهداف فوق دست یابد،این شرکت آمادگی هر گونه فعالیت وهمکاری که مغایرت با قانون جمهوری اسلامی ایران را نداشته باشد اعلام میکند.

اهداف شرکت تعاونی :

اساس نامه اولین شرکت تعاونی فراگیر ملی دهستانی صالحین زنده رود (در ایران)

ماده1:نام:شرکت تعاونی فراگیر ملی دهستانی صالحین زنده رود، و نوع ان تولیدی توزیعی موضوع جزء (10) ماده(1) قانون اجرای سیاست های کلی اصل44 قانون اساسی است که در این اساس نامه به اختصار (تعاونی) نامیده می شود.

ماده2: اهداف تعاونی:عبارت است از ارائه خدمات به اعضاء در موارد زیر:

1-ایجاد چتر حمایتی وتوانمند سازی اقشار  متوسط وکم در آمد جامعه در سطح دهستانها به عنوان اعضاء:به منظور فقر زدایی و توزیع عادلانه فرصت ها،منابع،امکانات،و در امدها قدرت بخشی به انها برای حضور مقتدرانه در سرمایه گذاری،مالکیت و مدیریت اقتصاد.

2-ایجاد وتامین شرایط و امکانات و وسائل کار برای همه کارجویان واجد شرایط عضویت به منظور رسیدن به اشتغال کامل و قرار گرفتن بخشی از مدیریت وسرمایه ومنافع حاصله در اختیاز نیروی کاری

3-بهبود وضعیت فعالیت وشرایط شغلی برای کشاورزان وسایر مشاغل  و فعالان اقتصادی کوچک  و متوسط عضو از طریق تامین نیازهای  حرفه ای آنها و حذف واسطه های غیرضروری

4-بهبود وضع رفاهی و افزایش قدرت خرید مصرف کنندگان عضو از طریق تامین نیازها و امکانات معیشت  ورفاه آن ها و حذف واسطه های غیرضروری.

5-برنامه ریزی و اجرای طرح ها و برنامه های تولیدی و توزیعی به منظور  رشد و توسعه اقتصادی و اجتماعی منطقه و...

6-اعطای وام قرض الحسنه به اعضا

7-تامین بیمه تکلیمی خدمات درمانی و سایر بیمه های بازرگانی  به ویژه حوادث برای اعضاءپ

8-مشارکت در توسعه وعمران دهستانها با استفاده از خدمات اعضاء

9-پیشگیری از تمرکز و تداول ثروت در دست افراد و گروه های خاص و جلوگیری از کارفرمای مطلق شدن دولت.

10-پیشگیری از انحصار،احتکار،تورم و اضرار به غیر،ربا و دیگر معاملات حرام

11-توسعه و تحکیم مشارکت،همبستگی و تعاون عمومی  بر مبنای ارزشهای اخلاقی اسلامی بین اعضاء،اعم از نیروی کار ، سرمایه گذاران و صاحبان بنگاه هاف مشاغل و فعالیت های اقتصادی عضو و بین تعاونی با سایر تعاونیها...

12فقرزدایی از سه دهک پایین در آمدی جامعه

ماده 3- موضوع و حدود فعالیت تعاونی: عبارت است از تهیه و اجرای طرح و تأمین و اداره واحدهای مربوطه در زمینه‌های زیر:

1- شناسایی مزیتها و فرصت‌های سرمایه‌گذاری در منطقه با استفاده از مطالعات انجام شده و برنامه‌های دستگاههای اجرایی و در صورت لزوم انجام مطالعات جدید و نیز شناسایی برنده‌های معتبر داخلی و خارجی مرتبط با مزیتها و تحولات بازارهای محلی، منطقه‌ای و جهانی به منظور تعیین موضوعات، نحوه و حجم سرمایه‌گذاریهای جدید و خوشه‌ای در شهرستان.

2- تهیه و اجرای طرحها و برنامه‌های جامع کسب و کار در حوزه‌های مختلف تولیدی، بازرگانی، خدماتی، کشاورزی، صنعتی، گردشگری، فن‌آوری اطلاعات و ارتباطات، انرژیهای نو و امثال آن براساس مطالعات انجام شده.

3- تأسیس نهادهای مالی و اعتباری و شرکتهای تضمین اعتبار و فراهم‌سازی امکان استفاده از نهادهای مشابه جهت تأمین منابع مالی، تضمین ریسک سرمایه‌گذاری و طرحهای توسعه‌ای.

4- اجرای طرحهای بزرگ صنعتی و عمرانی بعنوان پیمانکار.

5- گسترش ارتباطات و ایجاد شبکه‌های تبلیغاتی و اطلاع‌رسانی به روشهای مختلف از جمله انتشار روزنامه و مجله و ایجاد پایگاه اطلاع‌رسانی.

6- تودیع وجوه به حساب سپرده بلند مدت و کوتاه مدت در بانکها و یا صندوق تعاون.

7- مشارکت با اشخاص حقیقی و حقوقی با اولویت تعاونی‌ها.

8- انجام فعالیتهای سرمایه‌گذاری، کارگزاری، اداره و نگهداری و خرید و فروش سهام و اوراق بهادار، استفاده از تسهیلات مالی داخلی و خارجی و ارزی، اخذ نمایندگی، ایجاد شبکه، اعطای نمایندگی در داخل و خارج از کشور و نیز انجام هرگونه عملیاتی که برطبق قوانین و مقررات برای تحقق اهداف شرکت ضرورت داشته باشد.

9- انجام کلیه امور مجاز مربوط به خدمات راهداری ،حمل ونقل درون وبرون شهری، مخابراتی و پستی، جمع‌آوری شیر از واحدهای تولیدی، زیست محیطی، بیمه‌ای، مکانیزاسیون کشاورزی، فرآورده‌ نفتی، آموزشی، آب و برق و گاز و تلفن، چاپ و نشر، ورزشی، تهیه و توزیع و بسته‌بندی و سورتینگ، انبارداری، رایانه‌ای، بهداشتی و درمانی، فنی و مهندسی و مشاوره‌ای، مدارس و آموزشگاههای غیرانتفاعی، مهد کودک و پیش دبستانی، هنری، فرهنگی و تبلیغاتی، مالی، اداری، پشتیبانی، گردشگری و هتل‌داری،...

 

تبصره 1- در صورتی که برای انجام هر یک از فعالیتهای موضوع تعاونی نیاز به اخذ مجوز از مراجع ذیصلاح قانونی باشد تعاونی مکلف به اخذ آن است.

تبصره 2- شرکت می‌تواند برای اجرای طرح مصوب و موارد مندرج در بالا، با رعایت مقررات و اساسنامه و قراردادهای منعقده، از سرمایه و ذخائر موجود، اعتبارات و سرمایه‌گذاریهای بخشهای دولتی، عمومی، تعاونی، صندوق تعاون و اشخاص حقیقی و حقوقی دیگر، هدایای نقدی و جنسی افراد و مؤسسات استفاده نموده و اقدام به اخذ اعتبارات و تسهیلات بانکی نماید.

تبصره 3- در صورتی که از طریق ارگان دولتی و یا عمومی ذیربط، ضوابط و مقرراتی در زمینه نوع و نحوه کار و اشتغال، وسائل، تجهیزات، تأسیسات و اماکن مورد نیاز فعالیت قانونی شرکت و سایر موارد مربوط وضع شده باشد شرکت مکلف به رعایت آنهاست.

تبصره 4- شرکت می‌تواند مصالح، وسائل، تجهیزات، ماشین‌آلات، تأسیسات، انبار، کارگاه و دیگر نیازمندیهای خود را به طریق مقتضی و مقرون به صرفه تأمین نموده و در جهت تحقق اهداف شرکت در مؤسسات تولیدی، تعاونی و دیگر نهادهای اقتصادی سرمایه‌گذاری کند و یا اقدام به خرید سهام کارخانجات دولتی و غیردولتی نماید.

تبصره 5- شرکت می‌تواند با توجه به نوع فعالیت در صورت موجود تولیدات، با رعایت مقررات اقدام به صدور آنها به خارج از کشور نماید و یا نیازمندیهای خود را از خارج تأمین نماید. همچنین با برگزاری نمایشگاه و یا شرکت در نمایشگاههای داخلی و بین‌المللی، ایجاد دفاتر نمایندگی و شعب در داخل و خارج کشور تولیدات خود را عرضه نماید.

تبصره 6- شرکت مکلف است در جهت ارتقاء دانش و مهارت‌های فنی و شغلی اعضای خود با دستگاهها و مؤسسات ذیربط همکاری نموده و موجبات شرکت هیئت مدیره،مدیرعامل،بازرسان و دیگر اعضاء را در دوره‌های آموزشی و تخصصی مربوط فراهم نماید.

تبصره 7- در صورتیکه یکی از هدفهای شرکت، تأمین نیازمندیهای اعتباری اعضاء باشد می‌تواند پرداخت وام به اعضاء را بنحوی که در آئین‌نامه مصوب مجمع عمومی شرکت تعیین می‌گردد، مشروط به خرید تعداد سهام معینی متناسب با میزان وام پرداختی نماید.

تبصره 8- عقد قرارداد با اشخاص حقیقی و حقوقی، شرکت در مناقصات و مزایدات داخلی و خارجی.

تبصره 9- مشارکت و سرمایه‌گذاری در بخش خصوصی و دولتی.

تبصره 10- سرمایه‌گذاری و خرید سهام اتحادیه‌ها و شرکتها و مؤسسات عمومی، تعاونی و یا خصوصی.

 
داغ کن - کلوب دات کام
نظرات() 

تعداداعضاءصندوق قرض الحسنه وشرایط پرداخت وام

تاریخ:دوشنبه 17 آذر 1393-07:20 ب.ظ

تعدادافرادعضودرصندوق قرض الحسنه سهامدارن شركت 245نفرمیباشند.
واریزمبلغ به شماره حساب : 14053113025911 بانك توسعه تعاون به نام شركت تعاونی فراگیرملی دهستانی صالحین زنده رود.

شرایط پرداخت وام

1-عضویت درشركت تعاونی فراگیرملی دهستان صالحین زنده رود

2- افتتاح حساب نزدصندوق با حداقل موجودی 000/200  ریال

3- حداكثرپرداخت وام ، بیست 000/000/20 ریال می باشد.

4- پرداخت وام مستلزم گذشت حداقل 5 ماه از افتتاح حساب میباشد

5- مبلغ وام پرداختی برابرمیانگین معدل حداقل 5 ماهه آخرحساب می باشد.

6-  ضمانت وام های با مبلغ 5000000 ریال یك چك از متعهد ویك چك از یك ضامن معتبر.

7- ضمانت وام های با مبلغ 10000000 ریال یك چك ازمتعهدودوچك از دو ضامن معتبر.

8- ضمانت وام های با مبلغ15000000 ریال یك چك ازمتعهدودوچك از دو ضامن معتبرمشروط به اینكه یكی از ضامنین در صندوق حساب داشته باشد.

9- ضمانت وام های با مبلغ20000000 ریال یك چك ازمتعهدودوچك از دو ضامن معتبرواخذ سفته با امضای        متعهدوضامنین،مشروط به اینكه حداقل یكی از ضامنین در صندوق حساب داشته باشد.

10- در پرداخت وام ها مبلغ 5% از كل وام تاتسویه كامل بدهی در حساب مسدود می گردد.

11- چنانچه 2 دو قسط از وامی پرداخت نشود صندوق جهت وصول كل وام از حساب ضامنین اقدام می نماید.

12- بازپرداخت به موقع اقساط وام،در پرداخت وام های بعدی حتما منظور می گردد.

13- چك های ضمانت باید بدون تاریخ وبه مبلغ 120% مبلغ وام ، در وجه شركت تعاونی فراگیر ملی دهستانی صالحین زنده رود وبدون قلم خوردگی وپشت نویسی باشد،درضمن پرینت شش ماه چكهاالزامی می باشد.

14- چك خانمها در صورتی كه كارمند باشد پذیرفته می شود.

15- نامه كسر از حقوق به جای یك چك از ادارا ت ونهادهای دولتی پذیرفته می شود.

16- چك حقوقی منطبق با فیش حقوقی یا چك كاسب معتبر بازار زرین شهر با حرفه فروشندگی كالا

17-اصل و كپی فیش حقوقی یا پروانه كسب تائید شده مجمع امور صنفی صاحبان چك ونیز كپی كارت ملی افرادی كه در صندوق حساب ندارند.

 18- ضامنین حتما باید درصندوق حضورِاً وثایق وقرارداد را امضاء نمایند.

19- پس از تكمیل مدارك وام گیرنده صندوق مكلف است ظرف 72 ساعت وام را به حساب وام گیرنده واریز نماید.

با تشكر: مدیریت صندوق

www.sfaragirs.ir آدرس وب سایت شركت :

تلفن تماس: 09137090522- تلفكس  7- الی- 3236- الی03152562666

 


ادامه مطلب


داغ کن - کلوب دات کام
نظرات() 
Admin Logo
themebox Logo