تبلیغات
پایگاه اطلاع رسانی صالحین زنده رود - خبرهای مهم روزایران

سال اقتصادوفرهنگ باعزم ملی ومدیریت جهادی

خبرهای مهم روزایران

تاریخ:دوشنبه 17 مهر 1391-12:15 ق.ظ

فرزند فعال ‌سیاسی د‌ر‌بند بحرینی در گفت و گو با خبرگزاری:

آیت‌الله خامنه‌ای ندای جهاد و پیروزی برای مبارزان بحرینی است

خبرگزاری: فرزند شیخ حسن مشیمع فعال‌سیاسی در‌بند بحرینی گفت: مبارزان و مجاهدان بحرینی در مسیر آزادی‌خواهی خود عطش شنیدن فرمان رهبرمعظم انقلاب اسلامی ایران را دارند.

 

علی مشیمع فرزند شیخ حسن مشیمع که از رهبران دربند انقلابیون بحرین است ظهر امروز همزمان با ورود خود به مشهد مقدس در گفت‌وگو با خبرنگاردر مشهد اظهار کرد: مبارزان بحرینی به نمایندگی از تمام جهادگران جهان اسلام و تشیع در برابر جنایات آل‌خلیفه ایستادگی می‌کنند.

وی با اشاره به نقش پدرش در انقلاب بحرین گفت: شیخ حسن مشیمع از بزرگ‌ترین رهبران مبارز بحرینی است که در حال ‌حاضر در زندان و به حبس ابد محکوم شده‌ است.

مشیمع افزود:اگر‌ چه که دشمنان اسلام در راستای تحقق اهداف شوم خود مبنی بر براندازی دین مبین اسلام از هیچ عملی دریغ نمی‌کنند اما مدرن‌ترین تسلیحات نظامی هم نمی‌تواند روحیه انقلابی جهادگران جهان اسلام را تضعیف کند.

این فعال سیاسی بحرینی در‌ارتباط با سفر خود به ایران خاطر‌نشان کرد: جمعی از خانواده‌های شهدا و زندانیان بحرینی به‌مناسبت هفته همبستگی با مردم بحرین طی سفری به ایران در پنج شهر تهران، قم، مشهد، اهواز و شیراز به دیدار با فعالان، مقامات و مسئولان پرداختند.

وی تصریح کرد: مهم‌ترین هدف از این دیدار‌ها، مطلع ساختن ایران اسلامی از اوضاع فعلی بحرین و مبارزان به‌ویژه شیعیان است.

مشیمع با ابراز انزجار خود از جنایات آل‌سعود تاکید کرد: آل‌سعود نه تنها ریشه رذالت‌ها و جنایت‌ها در بحرین ،بلکه ظلم و فسادش در تمام ملل عربی ریشه دوانیده است. بحرین به واسطه آل‌سعود اشغال شده اما انقلابیون به هر قیمتی آزادی را به  کشور همیشه مظلوم بحرین باز‌خواهد گرداند.

فرزند شیخ حسن مشیمع مبنای روحیه جهادی مردم بحرین را اندیشه‌های امام راحل(ره) و سخنان رهبر‌معظم انقلاب دانست و اظهار داشت: امام خمینی (ره) و آیت‌الله خامنه‌ای نماد بیداری جهان اسلام بوده و به واسطه آرمان‌ها و اندیشه‌های آنان کشورهای عربی به این بیداری رسیده‌اند.

این فعال سیاسی در پایان خواستار ایستادگی  و مقاومت جهان اسلام در برابر استکبار شد و بشارت پیروزی را در آینده‌ای نه‌چندان دور در سایه معنویتی روحانی و انقلابی داد.

 مشروح/ سخنگوی قوه قضاییه اعلام كرد                                          تاریخ انتشار: ۱۰ مهر ۱۳۹۱ - ۱۴:۳3                      
سخنگوی قوه قضاییه گفت: بعد از خروج آخر مهدی هاشمی از كشور در مشورتی كه پدر وی با من داشت گفتم كه به لحاظ حقوقی باید مهدی به كشور بازگردد ولی از نظر شخصی بنده اگر نیاید بهتر است.
به گزارش خبرنگار حقوقی‌قضایی خبرگزاری، سی‌وششمین نشست خبری سخنگوی دستگاه قضایی كشور دقایقی پیش با حضور خبرنگاران آغاز شد.

در  ابتدای این نشست سخنگوی قوه قضاییه با اشاره به خروج منافقین از لیست تروریست‌های جهانی از سوی آمریكا، اظهار داشت: خارج كردن اسامی منافقین از لیست برای آمریكا افتضاحی بزرگ به شمار می‌آید و چهره دولتمردان این كشور را نزد سایر كشورها وقیح‌تر نشان می‌دهد.

وی با بیان اینكه ملت ایران نسبت به ظلم و جنایت آمریكا شناخت كافی دارد ادامه داد: جمهوری اسلامی ایران به تمامی جنایات وقیحانه  آمریكا آگاهی و شناخت كافی دارند و حتی نسبت به حمایت این دولت از گروهك تروریستی منافقین نیز آگاه دارند، بنابراین كشوری كه همواره ادعای مبارزه با تروریست را داشته افغانستان را به اشغال خود درآورد.

حجت الاسلام والمسلمین محسنی‌ اژه‌ای افزود: برنامه‌های شوم دولت آمریكا برای تمام كشورها نمایان شده  و این كشور تنها به منافع خود فكر می‌كند و به این معنا كه اگر كشوری را تروریست می‌‌نامد در راستای منافع خود و اگر منافقین را از لیست خود خارج می‌كند باز هم برای دست یافتن به منافع مورد نظر خود است.

** اقدام آمریكا مبنی بر خروج نام منافقین از لیست تروریست‌ها قابل پیگیری است

سخنگوی قوه قضاییه با بیان اینكه این اقدام زشت دولت آمریكا براساس مقررات بین‌الملل قابل تعقیب است تصریح كرد: از جمله آن قوانین قطعنامه 1773 شورای امنیت كه مصوب 28 سپتامبر 2001 است كه تاكید بر قطعنامه 1768 مصوب 12 سپتامبر 2001  دارد و به دنبال آن در قطعنامه 1229 كه مصوب 1999 اكتبر میلادی است آمده كسانی كه از منافقین حمایت كنند قابل تعقیب هستند.

وی با یادآوری این مساله كه ملت شریف ایران به دلیل اقدامات مذبوحانه منافقین با دادن شهدای بسیار بهای زیادی داده‌اند افزود: ملت ایران می‌توانند هم در دادگاه داخلی و هم از طریق اجرای قوانین بین‌المللی علیه این اشخاص اقدامات لازم را انجام دهد كه البته در این راستا وزارت امور خارجه و ستاد حقوق بشر می‌توانند پیگیری‌های لازم را دنبال كنند.

** اعلام حكم متهمان اختلاس بیمه

 سخنگوی قوه قضاییه با بیان اینکه بخشی از پرونده بیمه در دادگاه بدوی به اتمام رسید و احكام متهمان صادر شده است افزود: کیفرخواست برخی از متهمین این پرونده به دلیل یکسری ابهامات به دادسرا مجددا ارجاع شده بود که پس از تکمیل شدن به دادگاه سپرده شد و  احكام تعداد دیگری از متهمین که پرونده آنها کامل بوده، صادر و دسته سوم از متهمین نیز وجود دارند که پرونده آنها هنوز به دادگاه ورود پیدا نکرده و در آینده اقدامات لازم برای رسیدگی و پیگیری آنها صورت خواهد گرفت.

وی ادامه داد: برای متهمینی كه تاکنون محکوم شده‌اند (حبس ابد، 25 سال، 23سال، 15 سال به پایین) و جزای نقدی به مبلغ (101 میلیارد ریال به پایین) ، رد مال از 66 میلیارد به پایین و انفصال از خدمات دولتی برای کسانی که کارمند دولت بوده اند، تعیین شده است.

** حبس ابد برای سه متهم اختلاس بیمه

حجت الاسلام والمسلمین محسنی‌اژه‌ای با بیان اینکه تنها سه نفر از متهمین این پرونده به حبس ابد محکوم شده‌اند، تصریح کرد: متهمانی که مجازات بیشتری به آنها تخصیص داده شده به این معنا که مثلا شخصی به دلیل ارتکاب به یک جرم حبس ابد و به یک جرم دیگر پنج سال و به یک جرم دیگر دوسال و جریمه نقدی 101 میلیارد و 592 میلیون و 179 هزار و 240 ریال و رد مال وارده به متهم به مبلغ 28 میلیارد و 500 میلیون ریال و به متهم ردیف بعدی که مجازاتش حبس ابد و انفصال دائم از خدمات دولتی، مجازات نقدی به مبلغ 64 میلیارد و 92 میلیون و 279 هزار و240 ریال و رد مال همین متهم به مبلغ 23 میلیارد و 296 میلیون و 89 هزار و 200 ریال بوده و برای متهم ردیف بعدی از حیث مال حبس ابد و انفصال از خدمات دولتی و جریمه نقدی به مبلغ 66 میلیارد و 599 میلیون و 179 هزار و240 ریال و رد مال به مبلغ  35 میلیارد و 796 میلیون و 89 هزار و 60 ریال بوده است، كه سایر متهمان نیز به 25 سال، 23 سال، 15 سال، 10 سال و جزای نقدی و رد مال محکوم شده اند.

** امروز، آخرین مهلت ارجاع اعتراض به حكم دادگاه فساد مالی است

سخنگوی قوه قضاییه با اشاره به رسیدگی‌های لازم در باب پرونده بزرگ فساد مالی افزود: براساس تاریخ ابلاغ احكام متهمان دادگاه به وکلای آنها، امروز آخرین مهلت اعتراض متهمان و وکلا به احكام دادگاه فساد مالی است، دادگاه تا پایان امروز منتظر ارائه تمام اعتراضات متهمین خواهد بود و از فردا رسیدگی‌های قطعی دنبال خواهد شد.

وی ادامه داد: پس از قطعیت احکام یعنی تمام لوایحی که ارائه می‌شود با ترکیبات و تشریفات اداری ضمیمه پرونده شده و ظرف یکی دو روز آینده این پرونده به دیوان عالی کشور ارجاع داده و پیگیری‌های لازم صورت خواهد گرفت.

** همه آحاد جامعه در برابر قانون برابرند

سخنگوی قوه قضاییه با تاکید بر اینکه اجرای عدالت در جامعه یکی از مبانی اساسی از اجرای قانون است افزود: عدالت به همان میزان که حائز اهمیت است از اهداف مهم جمهوری اسلامی ایران نیز به شمار می‌آید و هیچ گاه عدالت بدون اجرای قانون محقق نمی‌شود .

وی ادامه داد: شخصی نمی‌تواند بدون پایبندی به اجرای قوانین در یک جامعه عدالت را برقرار کند و تمامی افراد از اصل تساوی در برابر قانون برخوردار هستند لذا اگر روزی قانون در مورد فرد ضعیفی اعمال شود قطعا به همان نسبت در مورد صاحبان زور نیز پیگیری‌های لازم در صورت ارتکاب جرم صورت خواهد گرفت.

سخنگوی قوه قضاییه با بیان اینکه صدور احکام بستگی به ملاحظاتی دارد گفت: زمانی که حکمی صادر می‌شود قابل تجدید نظر است و متهم حق اعتراض دارد .

وی در ادامه تصریح کرد: در طول هفته‌ها و ماه‌ها احکام زیادی اجرا می‌شود لذا تمامی آن احکام مورد حساسیت جامعه و رسانه نبوده و به این دلیل افراد فکر می‌کنند که قوه قضاییه تمامی پرونده‌ها را مورد رسیدگی قرار نمی‌دهد و این به این معنا نیست که پرونده‌های ارجاع شده به قوه قضاییه مورد رسیدگی قرار نمی‌گیرد بلكه با توجه به ملاحظات و مناسبات پرونده‌ها مورد رسیدگی قرار می گیرد تا بتوان با کمترین هزینه در سر فرصت آنها را مورد رسیدگی قرار داد .

** اقدام زشت‌‌ آمریكا در اهانت به پیامبر(ص) بر تمام دنیا آشكار است

سخنگوی قوه قضاییه با اشاره به بسته شدن سایت گوگل، جی‌میل و یوتیوپ گفت: توهین به ساحت مقدس اسلام از جانب آمریکا اقدام بسیار زشتی به شمار می‌آید که تمام مسلمانان نیز نسبت به عاملین این اقدام واکنش نشان داده اند.

وی ادامه داد: بخشی از این فیلم موهن در سایت یوتیوپ قرار گرفته و کارگروه، درخواست فیلتر داده اما به دلیل اینکه در گذشته گوگل این سایت را خریداری کرده و حتی وزارت ذیربط از لحاظ فنی با مشکلاتی مواجه شده بود، اختلالاتی در جی‌میل ایجاد شد.

حجت الاسلام والمسلمین محسنی‌اژه‌ای با بیان اینکه قانون جرایم رایانه‌ای و فیلترها در تیر ماه 88 تصویب شده خاطر نشان کرد: قرار شد براساس قانون ، 12نهاد و دستگاه که عضو آن هستند برای پیشگیری از این جرایم فعالیت كنند.

سخنگوی دستگاه قضا در ادامه نشست خبری با اشاره به پایان یافتن عمر دو ساله سخنگویی خود اظهار داشت:‌ مسئولیت دوساله سمت سخنگویی بنده در قوه قضاییه به اتمام رسیده است ولی با وجود اصرارهایی مبنی بر تغییر سخنگو از سوی بنده، باز هم این مسئولیت به اینجانب سپرده شد.

** در مدت سخنگویی دستگاه قضا به 751 سوال پاسخ دادم

حجت‌الاسلام غلامحسین محسنی‌اژه‌ای با بیان اینكه كماكان نشست‌های خبری در روزهای دوشنبه برگزار خواهد شد تصریح كرد: در مدت دو ساله نشست‌های سخنگو قریب به 7 هزار خبر از استان‌ها و تهران دریافت شده و به 751 سوال خبرنگاران پاسخ دادم.

** ارجاع پرونده سعید مرتضوی به دادگاه

وی در پاسخ به سوال خبرنگار ما مبنی بر اینكه با وجود شكایت اخیر سعید مرتضوی از تعدادی نمایندگان مجلس و رسانه‌های خبری چه زمانی تكلیف پرونده قضایی وی در اذهان عمومی و قوه قضاییه تعیین تكلیف می‌شود اظهار داشت: بخشی كیفری این پرونده از طریق بازپرس در حال نهایی شدن است كه به دلیل اعتراض سعید مرتضوی در دادگاه و دریافت لایحه دفاعیه وی، در مرحله رسیدگی بازپرس است كه با تصمیم نهایی بازپرس به دادگاه می‌رود.

سخنگوی دستگاه قضا در ادامه درباره پرونده یك شركت نفتی در پاسخ به سوال خبرنگاری گفت: در خصوص این پرونده اطلاعاتی ندارم و اگر بازرسی كل كشور یا بازرسی نفت اقداماتی صورت داده‌اند هنوز اطلاعاتی به دست ما نرسیده است.

حجت الاسلام و المسلمین محسنی اژه‌ای درباره اقدامات دستگاه قضا و دادستان كل كشور به عنوان عضو شورای پول و اعتبار و مدعی‌العموم در خصوص التهابات بازار سكه و ارز تصریح كرد:‌ دولت و مجلس در حال پیگیری مسائل مربوط به اتفاقات بازار سكه و ارز هستند و امیدواریم به زودی راهكار مناسبی برای كنترل این موضوع بیابند.

** قوه قضاییه با اخلال گران بازار سكه و ارز برخورد می‌كند

وی ادامه داد: در حال حاضر قدرت خرید بسیاری از اقشار جامعه كم شده است و اگر دولت و مجلس برای برطرف كردن التهاب بازار سكه و ارز با مشكلات جدی مواجه هستند باید با اطلاع رسانی دقیق از بار روانی جامعه بكاهند.

سخنگوی دستگاه قضا افزود: دستگاه‌های اطلاعاتی اكنون در حال كنترل بازار سكه و ارز هستند و اگر كسانی در این بازار اختلالاتی ایجاد كنند به دستگاه قضا معرفی می‌شود.

** مشورت هاشمی با اژه‌ای در مورد بازگشت مهدی به كشور

حجت الاسلام والمسلمین محسنی اژه‌ای درباره بازگشت مهدی هاشمی و مشورت خانواده هاشمی با وی درباره بازگشت و یا عدم بازگشت او اذعان داشت:‌ هر فردی كه تابعیت ایرانی داشته باشد می‌تواند به كشور وارد شود و هیچ مرجعی نمی‌تواند مانع ورود این فرد شود.

سخنگوی دستگاه قضا ادامه داد: چندی پیش هاشمی درباره آمدن و یا نیامدن فرزندش مهدی با من مشورت كرد و با افراد دیگری در رده‌های مختلف هم مشورت‌هایی انجام داده بود، از بنده در این باره سه بار سوال كرد، بار اول گفتم از لحاظ حقوقی باید برگردد.

حجت‌الاسلام والمسلمین محسنی اژه‌ای در ادامه گفت: مدت‌ها پیش قبل از خروج آخر مهدی هاشمی از كشور دو تن از خانواده وی برای مشورت به من مراجعه كرده بودند كه من به ایشان گفتم شایعاتی علیه شما وجود دارد كه بهتر است به این شایعات خاتمه دهید و یك بار برای همیشه در مورد این شایعات پاسخگو باشید.

وی در ادامه تصریح كرد: بعد از خروج آخر مهدی  هاشمی از كشور در مشورتی كه پدر وی با من داشت گفتم كه به لحاظ حقوقی باید مهدی  به كشور بازگردد ولی از نظر شخصی بنده اگر نیاید بهتر است.

سخنگوی دستگاه قضایی كشور افزود: در آخرین مشورتم با هاشمی درباره آمدن یا نیامدن مهدی به وی گفتم كه از نظر حقوقی او باید به كشور برگردد ولی از نظر شخصی نمی‌دانم كه بیاید یا نیاید.

** مطالب منتشر شده در روزنامه ایران قابل پیگیری است

سخنگوی دستگاه قضا در ادامه در پاسخ به سوال خبرنگار روزنامه ایران درباره محكومیت جوانفكر به اتهام اهانت به رهبری به اصرار دادستانی تهران مبنی بر امنیتی بودن پرونده جوانفكر و ایجاد شبهات در اذهان عمومی تصریح كرد: آن چیزی را كه شما می‌گویید و آن چیزی كه در روزنامه ایران انتشار یافته قابل تعقیب است، شما نسبتی را به یك قاضی می‌دهید آن هم بدون سند كه باید آنرا اثبات كنید و اگر نكنید شما به عنوان مجرم قابل تعقیب هستید.

وی در پاسخ به سوال همین خبرنگار در خصوص ایجاد شبهات دراذهان عمومی گفت:‌ نه در ذهن مردم شبهه ایجاد نمی‌شود، كسانی كه دیروز در روزنامه ایران سوالات و شبهاتی را مطرح كرده‌اند چه كسانی هستند؟ همان مجموعه روزنامه ایران هستند، پس آنها مردم نیستند پس این مطلبی كه درباره ایجاد شبهه در ذهن مردم می‌گویید درست نیست.

حجت الاسلام والمسلمین محسنی اژه‌ای با اشاره به شكایت جوانفكر از قاضی صلواتی اظهار داشت‌: شما از كجا می‌دانید كه به این موضوع رسیدگی نشده است شاید دادسرای نظامی این موضوع را رسیدگی كرده باشد و آن را وارد ندانسته باشد. عنوان می‌كنند كه هر كسی كه شكایت كرد به نفع او حكم صادر نشده باشد پس به شكایت رسیدگی نشده در صورتی كه اینگونه نیست و به شكایت رسیدگی شده و دادسرای انتظامی این شكایت را وارد ندانسته است.

سخنگوی دستگاه قضا درباره پرونده جوانفكر گفت: یكی از جرم‌های علی اكبر جوانفكر اتهام امنیتی است كه دادگاه برای آن یك سال حبس در نظر گرفته و در دادگاه تجدید نظر هم این حكم مورد قبول واقع شده است ولی اتهام مطبوعاتی جوانفكر درباره دو عنوان بود كه به تبع آن دو حبس 6 ماهه به آن اختصاص یافت كه پس از بررسی‌های دیوان عالی كشور دو عنوان به عنوان یك عنوان در نظر گرفته شد و دو حبس 6 ماهه به یك حبس 6 ماهه تبدیل شد.

سخنگوی دستگاه قضا با بیان اینكه اگر جریانی از افراد منتسب به خود حمایت كند هیچ اشكالی وجود ندارد ولی نباید از دایره انصاف خارج شد و نهادی را به نفع شخصی تضعیف كرد.

** محكومیت خبرنگار شبكه سحر قابل پیگیری است

حجت الاسلام والمسلمین محسنی‌اژه ای درباره خبرنگار محكوم شده شبكه سحر در جمهوری آذربایجان اظهار داشت: محكومیت این فرد از طریق روابط بین الملل و وزارت دادگستری قابلیت پیگیری دارد و اگر تاكنون اقدامی در این خصوص صورت نگرفته خانواده و ی و یا خود آن فرد می‌تواند در آن خصوص اقدام كند.

وی در پاسخ به سوال خبرنگار دیگری مبنی بر تلاش‌های صورت گرفته از سوی رئیس جمهور در خصوص آزادی جوانفكر اظهار داشت: اگر  راه حل قضایی دارند مطرح كنند كه رسیدگی شود.

سخنگوی دستگاه قضا درباره ادامه پیگیری‌ها در خصوص بازگرداندن منافقین به كشور و محكوم كردن آنها گفت: منافقین اقدامات تروریستی زیادی در ایران و عراق انجام داده اند كه سالها پیش از كشور عراق خواسته شده بود كه آن ها را دستگیر كنند و به ایران تحویل دهد ما از طریق دادگاههای فرانسه و پلیس اینترپول هم در آن زمان اقدامات لازم انجام داده بودیم كه تاكنون نتوانستیم به نتیجه دست یابیم ولی این حق ایران و خانواده های شهدای قربانی تروریسم است كه این افراد هر چه زودتر محاكمه شوند.

حجت الاسلام والمسلمین محسنی اژه‌ای درباره اصرار خارجی در خصوص دستگیری متهمان اخیر گفت: اعمال نفوذهایی از سوی رسانه‌های بیگانه علیه متهمان دستگیر شده وجود دارد كه نمی‌توان آنها را انكار كرد .امیدواریم این فضاسازی‌های در روحیه دادگاهها و مردم و مسیر دادرسی پرونده‌ها تاثیری نداشته باشد.

** همزمانی بازداشت‌های اخیر هیچ ارتباطی به هم ندارند

سخنگوی دستگاه قضایی درباره همزمانی بازداشت فائزه هاشمی با سعید تاجیك (مرد توهین كننده به فائزه هاشمی) اظهار داشت: این بازداشت‌ها در روزهای نزدیك به هم صورت گرفته ولی هیچ یك منوط به دیگری نبوده بلكه فقط با یكدیگر نزدیكی زمانی داشته اند .

وی همچنین درباره اتهام فساد مالی مهدی هاشمی گفت: فردی كه هنوز محاكمه نشده از بیان اتهامات او معذوریم و نمی توانم پاسخ شما را بدهم.

دادستان كل كشور در پاسخ به سوال خبرنگاری درباره اختلاف جدید در دشت آزادگان اظهار داشت: درباره جزییات این پرونده اطلاعی ندارم.
تاریخ انتشار: ۰۲ مهر ۱۳۹۱ - ۲۱:۲۶
مهدی هاشمی با پرواز شماره 977 دوبی-تهران در ساعت 21 و 24دقیقه وارد فرودگاه امام خمینی(ره) شد.
به گزارش گروه سیاسی خبرگرای؛ مهدی هاشمی که از دبی به تهران سفر کرده بود د، یاسر هاشمی و فاطمه هاشمی را نیز کنار خود می‌دید.
 
علی رغم اعلام قبلی مبنی بر عدم استقبال از مهدی هاشمی، محسن هاشمی برادر بزرگتر وی برای استقبال از او به فرودگاه رفته است.

بر اساس این گزارش ؛ مهدی هاشمی بازداشت نشد و نماینده دادستان ، به وی تفهیم اتهام کرده است سپس نماینده دادستان فرودگاه امام خمینی (ره) را ترک کرد و از مهدی هاشمی تعهد گرفته شد تا ظرف 24 ساعت خود را تسلیم قوه قضائیه کند.


نباید حرف های موهن و خلاف واقع منتشر شود، زیرا رسانه ها علامت سلامت جامعه هستند ولی در این میان برخی سایت ها که خود را حامی دولت می نامند و شاید رئیس جمهور هم خبر نداشته باشد اخباری می زنند که عنوان مجرمانه دارد. مثلا عکس صندلی های خالی مجلس را تابلو می کنند و می نویسند 285 گوسفند زنده خریداریم که این کار رضاخانی است. در یک سایت دیگر هم به ما می گویند سه برادر سه تفنگدار، البته ما بدمان نمی آید تفنگ داشته باشیم اما ما سه تفنگدار نیستیم.
رئیس قوه قضائیه با تشریح اقدامات انجام شده در سه سال اخیر از صدا و سیما و رسانه های حامی رئیس جمهور انتقاد کرد.

به گزارش مهر، آیت‌الله صادق آملی‌لاریجانی عصر سه‌شنبه در سیزدهمین نشست سالیانه اتحادیه انجمن‌های اسلامی دانشجویان مستقل دانشگاه‌های سراسر کشور که در دانشگاه صنعتی شریف برگزار شد با بیان اینکه حضور مسئولان در دانشگاه ها بارها از سوی رهبری تاکید شده است، گفت: زبان دانشجویی، زبان نشاط است و نقد در جامعه بستر پیشرفت و هیچ مسئولی فراتر از نقد نیست.

وی در ادامه از آقای جمشیدی یکی از مسئولان اتحادیه دانشجویی انتقاد کرد و افزود: ایشان در محضر رهبری گفتند چطور رئیس قوه وقت دارد وبلاگ ها را ببیند و گلایه کند ولی وقت ندارد به جلسات دانشجویی بیاید که باید بگویم اصل این حرف درست نیست و مطرح کردن این بحث در محضر رهبری ظلم بود؛ چراکه من هم در سفرهای استانی و هم چندین بار با دانشجویان نشست داشته ام.

رئیس دستگاه قضا با تشریح برخی از فعالیت های قوه قضائیه تصریح کرد: برخی از احکام صادر می شود و قاضی استقلال دارد شاید در برخی از احکام من خودم مخالف رأی باشم ولی نمی توانم دخالت کنم. دستگاه قضا در کل کشور پراکنده است و قاضی همیشه استقلال دارد.

آملی لاریجانی با اشاره به اینکه قوه قضائیه همیشه مظلوم بوده است، ادامه داد: من توقع ندارم در صداوسیما صحبت کنم، ولی گاهی اقدام صداوسیما توهین و تحقیرآمیز است. به عنوان مثال در اخبار از بازار تهران و پرتقال و اسب های بندرترکمن صحبت می شود ولی در آخر اخبار قوه قضائیه مطرح می شود.

وی همچنین در مورد نوشته ها و اخبار در برخی از رسانه ها و وبلاگ ها گفت: نباید حرف های موهن و خلاف واقع منتشر شود، زیرا رسانه ها علامت سلامت جامعه هستند ولی در این میان برخی سایت ها که خود را حامی دولت می نامند و شاید رئیس جمهور هم خبر نداشته باشد اخباری می زنند که عنوان مجرمانه دارد. مثلا عکس صندلی های خالی مجلس را تابلو می کنند و می نویسند 285 گوسفند زنده خریداریم که این کار رضاخانی است. در یک سایت دیگر هم به ما می گویند سه برادر سه تفنگدار، البته ما بدمان نمی آید تفنگ داشته باشیم اما ما سه تفنگدار نیستیم.

لاریجانی ادامه داد: در مورد پرونده های مفاسد اجتماعی و فرهنگی و پرونده های اقتصادی خوب وارد شدیم که نمونه اش پرونده فساد بانکی اخیر است که بدانید هنوز متهم دارد و این اقدامات موجب شده تا براساس آخرین آمارها با کاهش 15 درصدی پرونده های جزایی روبرو شویم که اگر جذب قضات به درستی انجام شود، کار ما بهتر خواهد شد.

رئیس قوه قضائیه در مورد برخورد دستگاه قضا با بدحجابی در جامعه گفت: کشور ما اسلامی است و اگر نیروی انتظامی بدحجابان را تحویل دهد، دادستان براساس قانون وارد می شود ولی باید همه دستگاه ها در این امر وارد شوند، زیرا بنیان این کار فرهنگی است.

رئیس قوه می گوید: بی حجابی خلاف قانون است ولی رئیس جمهور می گوید این طور عمل نکنید مگر می‌شود با برخورد قضایی جلوه شهر را عوض کرد، حداقل دستگاه‌های اجرایی می توانند به کارکنان خود بگویند حجاب خود را رعایت کنید.داغ کن - کلوب دات کام
نظرات() 
Coconut Oil
سه شنبه 1 آبان 1397 04:11 ب.ظ
Woah! I'm really digging the template/theme of this blog.
It's simple, yet effective. A lot of times it's very
difficult to get that "perfect balance" between usability and visual appearance.
I must say you have done a fantastic job with this.
Also, the blog loads super fast for me on Safari. Excellent Blog!
minecraft free download 2018
پنجشنبه 19 مهر 1397 04:05 ب.ظ
This post is genuinely a good one it helps new web
viewers, who are wishing in favor of blogging.
minecraft free download 2018
چهارشنبه 18 مهر 1397 03:10 ق.ظ
Thanks for sharing your thoughts. I truly appreciate
your efforts and I am waiting for your further write ups thanks once
again.
minecraft free download 2018
دوشنبه 16 مهر 1397 01:26 ب.ظ
Heya this is kinda of off topic but I was wanting to know if blogs use WYSIWYG editors or
if you have to manually code with HTML. I'm starting
a blog soon but have no coding know-how so I wanted to get guidance from someone with experience.
Any help would be greatly appreciated!
minecraft
دوشنبه 16 مهر 1397 03:07 ق.ظ
I like the valuable information you provide in your articles.
I will bookmark your weblog and check again here regularly.
I am quite certain I'll learn lots of new stuff
right here! Good luck for the next!
minecraft
پنجشنبه 12 مهر 1397 11:08 ق.ظ
whoah this weblog is fantastic i love studying your articles.
Stay up the good work! You recognize, lots of people are
searching around for this info, you can help them
greatly.
buy cialis online no prescription
چهارشنبه 11 مهر 1397 09:48 ق.ظ

With thanks, A lot of facts!

cialis tadalafil cialis pas cher paris click now cialis from canada wow look it cialis mexico how to buy cialis online usa venta de cialis canada we recommend cheapest cialis tesco price cialis how to purchase cialis on line prezzo cialis a buon mercato
buy cialis online best price
دوشنبه 9 مهر 1397 07:51 ق.ظ

Wonderful forum posts. Thanks.
recommended site cialis kanada side effects of cialis female cialis no prescription price cialis wal mart pharmacy venta cialis en espaa 5 mg cialis pharmacie en ligne only best offers 100mg cialis cialis et insomni cialis 5 mg funziona generic cialis pill online
drugstore online reviews
یکشنبه 1 مهر 1397 08:37 ق.ظ

Seriously a good deal of excellent data.
buy vistagra usa canadian rx world pharmacy canada pharmacies account cialis from canada canadian prescription drugstore canadian pharmacy cialis canada pharmaceuticals online canadian prescriptions online serc 24 mg canada vagra pharmacy canada online prescriptions
cialisvonline.com
چهارشنبه 28 شهریور 1397 05:33 ق.ظ

You actually revealed it very well!
cialis 30 day sample cialis e hiv generic cialis pro buying cialis on internet cialis 5 mg funziona cialis daily new zealand cheap cialis cialis baratos compran uk buy cialis online brand cialis generic
cialisyoues.com
پنجشنبه 15 شهریور 1397 08:38 ب.ظ

Cheers, Wonderful stuff.
i recommend cialis generico cialis uk we recommend cheapest cialis buying brand cialis online cialis patent expiration cialis preise schweiz cialis for sale south africa cialis qualitat free cialis cilas
http://rldta.com/
سه شنبه 13 شهریور 1397 02:58 ب.ظ

Wonderful data. Thanks!
viagra online uk cost of viagra viagra buy viagra pharmacy viagra buy viagra professional viagra online pharmacy viagra is it legal to buy viagra online from canada buy viagra where where to buy viagra without a prescription best place to buy online viagra buy sildenafil tablets
http://cialisvbuy.com/
یکشنبه 11 شهریور 1397 08:24 ب.ظ

Thanks a lot, Plenty of knowledge.

only best offers 100mg cialis prezzo cialis a buon mercato cialis online deutschland we like it cialis soft gel cialis generique 5 mg cialis dosage amounts cialis from canada cialis for bph cialis savings card cialis flussig
viagra online
سه شنبه 23 مرداد 1397 08:12 ق.ظ

With thanks! I like this!
buy viagra uk pharmacy viagra online purchase uk online viagra how do i buy viagra where can i buy viagra online safely where can i get sildenafil buy levitra viagra buy viagra online cheap uk viagra to buy online uk viagra online
babecolate.com/can-you-buy-cialis-over-the-counter-in-italy.html
دوشنبه 22 مرداد 1397 11:49 ب.ظ

You said it nicely.!
200 cialis coupon buy cialis online nz cialis et insomni weblink price cialis brand cialis nl cialis professional from usa order a sample of cialis dose size of cialis trusted tabled cialis softabs cialis e hiv
Cialis 20 mg
دوشنبه 7 خرداد 1397 12:49 ب.ظ

Thanks, Useful stuff.
cialis online napol cialis venta a domicilio 5 mg cialis pharmacie en ligne cialis 5 mg scheda tecnica cialis canada cialis dosage amounts cialis 20mg prix en pharmacie order cialis from india viagra vs cialis callus
choc
دوشنبه 10 اردیبهشت 1397 04:17 ب.ظ
I wanted to thank you for this very good read!! I definitely loved
every bit of it. I have got you book marked to check out
new stuff you post…
Viagra kaufen
چهارشنبه 5 اردیبهشت 1397 07:10 ب.ظ

You said it nicely.!
where can you purchase viagra how to find viagra buying viagra online where to buy viagra pills buy viagra at walmart buying viagra online forum how can you buy viagra purchase viagra uk how much is viagra buying cheap viagra online
Cialis pills
یکشنبه 5 فروردین 1397 03:44 ق.ظ

Fantastic posts. Appreciate it!
cialis 20 mg effectiveness cialis patentablauf in deutschland click here cialis daily uk we like it cialis price cialis 5 mg scheda tecnica cialis with 2 days delivery generic cialis cialis e hiv cialis generico lilly cialis australia org
Generic cialis
پنجشنبه 2 فروردین 1397 11:08 ب.ظ

Nicely put. Thank you!
when can i take another cialis ou trouver cialis sur le net venta de cialis canada cialis 200 dollar savings card canada discount drugs cialis cialis generika cialis lowest price cialis price in bangalore legalidad de comprar cialis cialis tadalafil online
Nintendo Switch
جمعه 24 آذر 1396 04:18 ب.ظ
من مطمئن هستم که این پست همه بینندگان اینترنتی را لمس کرده است. این پاراگراف واقعا بسیار جالب در ساخت وب سایت جدید است.
Free Nintendo
سه شنبه 7 آذر 1396 06:47 ب.ظ
وای، این مقاله لذت بخش است، خواهر من این گونه چیزها را تحلیل می کند، بنابراین من قصد دارم او را تحویل دهم.
How we can increase our height?
جمعه 6 مرداد 1396 11:17 ب.ظ
hi!,I love your writing very so much! percentage we keep up
a correspondence more approximately your article on AOL?

I require an expert in this house to resolve my problem.

May be that is you! Having a look forward to
look you.
http://zulacearlock.hatenablog.com/archive/2017/05/30
جمعه 30 تیر 1396 11:38 ب.ظ
Hello there, You have done an incredible job. I will definitely digg it
and personally recommend to my friends. I am
confident they will be benefited from this web site.
Julissa
جمعه 16 تیر 1396 07:45 ب.ظ
This article will help the internet people for setting
up new web site or even a weblog from start to end.
vitamin d foot pain
دوشنبه 12 تیر 1396 10:55 ق.ظ
First of all I want to say terrific blog! I had a quick question in which I'd like to ask if you do not mind.
I was curious to find out how you center yourself and
clear your thoughts before writing. I've had a tough time clearing my thoughts in getting
my thoughts out there. I truly do enjoy writing but it just seems like the
first 10 to 15 minutes are usually wasted simply just trying to figure out how to begin. Any ideas or hints?
Appreciate it!
vitamin d overdose foot pain
یکشنبه 11 تیر 1396 10:16 ق.ظ
Exactly what I was looking for, regards for posting.
std home test
جمعه 2 تیر 1396 05:02 ب.ظ
بسیار قلب از خود نوشتن در حالی که صدایی دلنشین اصل آیا نه
نشستن بسیار خوب با من پس از برخی از
زمان. جایی در سراسر جملات شما در واقع موفق به من مؤمن اما فقط برای کوتاه در حالی که.
من هنوز کردم مشکل خود را با جهش در منطق و یک
خواهد را سادگی به کمک پر همه کسانی شکاف.
در صورتی که شما که می توانید انجام من را قطعا بود مجذوب.
http://nelson4beasley6.jimdo.com
دوشنبه 1 خرداد 1396 05:34 ق.ظ
Currently it appears like Movable Type is the preferred blogging platform
available right now. (from what I've read) Is that what you are using on your blog?
Carroll
دوشنبه 25 اردیبهشت 1396 04:23 ب.ظ
Having read this I thought it was rather informative. I appreciate you taking
the time and energy to put this information together. I once
again find myself spending a significant amount of time both reading and
leaving comments. But so what, it was still worthwhile!
 
لبخندناراحتچشمک
نیشخندبغلسوال
قلبخجالتزبان
ماچتعجبعصبانی
عینکشیطانگریه
خندهقهقههخداحافظ
سبزقهرهورا
دستگلتفکر


نمایش نظرات 1 تا 30


Admin Logo
themebox Logo