تبلیغات
پایگاه اطلاع رسانی صالحین زنده رود - خبرازاستانها

سال اقتصادوفرهنگ باعزم ملی ومدیریت جهادی

خبرازاستانها

تاریخ:پنجشنبه 9 شهریور 1391-03:38 ب.ظ

محمدعطایی خبرنگار:
مدیر کل : 27 هدف کلی برای سال تولید ملی حمایت از کار و سرمایه ایرانی مشخص شده است

بسته‌ای تحت عنوان اقداماتی که اداره‌ کل تعاون، کار و رفاه اجتماعی برای تحقق شعار سال تولید ملی حمایت از کار و سرمایه ایرانی میتواند انجام دهد را در دو بخش آماده کرده‌ایم.

روابط عمومی اداره کل تعاون، کار و رفاه اجتماعی استان اصفهان به نقل از  غلامعلی قادری در گفت‌وگوی اختصاصی در اصفهان با اشاره به سال تولید ملی، حمایت از کار و سرمایه ایرانی اظهار داشت: در زمینه شعار سال جاری بعد از فرمایشات رهبر معظم انقلاب این شعار در ذهن ما نقش بست که سال جاری با اهمیت است.

 وی ادامه داد: بالاترین سرمایه در کشور سرمایه انسانی و منابع انسانی است و حمایت از کار، حمایت از این سرمایه تلقی می‌شود.

مدیر کل  تعاون،کار و رفاه اجتماعی استان اصفهان افزود: اگر حمایت از کار و سرمایه ایرانی به صورت مطلوبی انجام شود نتیجه آن تولید ملی است.

 وی با اشاره به اقدامات انجام شده در زمینه تولید ملی اضافه کرد: اگر این حمایت‌ها در زمینه کار و سرمایه به وجود آید کشور بیمه می‌شود.

 قادری با اشاره به اینکه نزدیک به 900 هزار نفر کارگر بیمه شده در استان اصفهان است اظهار داشت: حمایت از کار و سرمایه ایرانی به این معنی است که نقش مجموعه کارگران و افرادی که در حوزه کار و تولید فعالیت می‌کنند بسیار کلیدی است و باید فرهنگ‌سازی شود که هزینه تولید نیز کاهش پیدا کند.

 وی در زمینه اقدامات انجام شده در زمینه شعار سال جاری تصریح کرد: باید قیمت تمام شده تولیدات داخلی کاهش پیدا کرده و کیفیت محصول نیز افزایش پیدا کند و فرهنگ‌سازی مناسبی در زمینه استفاده مردم از محصولات داخلی صورت گیرد.

 مدیر کل  تعاون،کار و رفاه اجتماعی استان اصفهان گفت: رهبر معظم انقلاب شعار تولید ملی، حمایت از کار و سرمایه ایرانی را به صورت مصداقی بیان کردند که مسئولان کشور نیز باید در راستای این موضوع به صورت مصداقی وارد شوند.

 وی در ارتباط با این شعار تصریح کرد: این اداره جلسات متعددی را با تشکل‌های کارگری و کارفرمایی و جلسه‌ای نیز با حوزه دانشگاه در راستای شعار سال جاری برگزار کرد.

 قادری از جمع‌بندی جلسات برگزار شده سخن گفت و بیان داشت: بسته‌ای تحت عنوان اقداماتی که ما می‌توانیم در اداره‌کل تعاون، کار و رفاه اجتماعی انجام دهیم را در دو بخش آماده کرده‌ایم.

 وی از بخش برون‌سازمانی سخن گفت و اظهار داشت: این بخش برون‌سازمانی، بخش‌هایی را شامل می‌شود که یا مرتبط با موضوع هستند یا اینکه موضوع به آن اداره برمی‌گردد.

 مدیر کل  تعاون،کار و رفاه اجتماعی استان اصفهان به بخشی دیگر که به صورت مستقیم با اداره مرتبط بوده اشاره کرد و ادامه داد: این بسته شامل 27 هدف کلی است و حوزه‌هایی از قبیل اشتغال، روابط کار و تعاون که در حال حاضر به مرکز تحقیقات و تعلیمات حفاظت بهداشت کار محول شده است.

 وی گفت: این مرکز تحقیقات در حال بررسی این بسته بوده که با آماده شدن آن می‌توان در اصفهان، استان‌های دیگر و کشور عملیاتی کرد.


روابط عمومی اداره کل تعاون، کار و رفاه اجتماعی استان اصفهان ۹ اردیبهشت ۱۳۹۱ ۰۹:۵۴

استان اصفهان بزرگترین قطب صنعت، کار و تولید کشور است

اصفهان - مدیرکل تعاون، کار و رفاه اجتماعی اصفهان گفت: پس از جدایی استان البرز از تهران، این استان بزرگترین قطب صنعت، کار و تولید کشور است.
به گزارش ایرنا، 'غلامعلی قادری' پیش از خطبه های نماز جمعه اصفهان با گرامیداست هفته 'کار و کارگر'، جمعیت کارگران بیمه شده استان را حدود 900 هزار نفر عنوان کرد و افزود: این افراد 50 درصد جمعیت اصفهان را تشکیل می دهند. 
وی با اشاره به پیشتازی کارگران استان در تمام عرصه های فرهنگی، اقتصادی، اجتماعی و سیاسی کشور، گفت: بیش از شش هزار نفر از کارگران این استان در دوران دفاع مقدس به شهادت رسیدند که یک چهارم جمعیت شهدای 24 هزار نفری اصفهان را تشکیل می دهند. 
وی، عرق جبین، پینه ی دستان، تخصص و تعهد کارگران به مبانی دینی کار را موجب عزت و سربلندی ایران برشمرد. 
قادری با اشاره به جایگزینی تعامل به جای تقابل میان کارگران و کارفرمایان استان گفت: امروزه بسیاری از کارگران متعهد و متخصص استان به کارفرمایانی بسیار خوب و نمونه تبدیل شده اند. 
وی با اشاره به ارتباط صمیمی و هماهنگ تشکل های کارگری و کارفرمایی در این استان اظهارداشت: دید کارفرمایان به کارگر بر مبنای موازین و اعتقادات اسلامی است. 
مدیرکل تعاون، کار و رفاه اجتماعی استان با اشاره به نامگذاری امسال با عنوان سال 'تولید ملی، حمایت از کار و سرمایه ایرانی' تصریح کرد: رهبر معظم انقلاب، امسال برای تعیین نام سال به صورت مصداقی عمل فرمودند. 
وی تصریح کرد: برای تحقق و عملیاتی کردن شعار امسال، باید براساس خودباوری، اعتقاد راسخ و پایبندی به نظام و اصل ولایت فقیه به خدمت صادقانه و بی منت به مردم اقدام کنیم. 
قادری، 'سرمایه' و 'منابع انسانی' را بزرگترین عوامل دخیل در افزایش تولید عنوان کرد و گفت: توجه به این دو مقوله، تولید ملی را که ارتباط تنگاتنگی بین آن دو دارد افزایش می دهد. 
وی، وظیفه اداره کل متبوع خود را در سالجاری بسیار سنگین عنوان کرد و اظهارداشت: باید با اصلاح قوانین و مقررات و نیز تلاش برای اجرایی کردن برخی قوانین، تولید ملی را افزایش داد. 
وی، با اشاره به تلاش برای اجرایی کردن قانون تخصیص 25 درصد منابع کشور بر اساس سیاستهای کلی اصل 44 قانون اساسی به حوزه تعاون گفت: اگر این اتفاق بیفتد انقلابی در حوزه تعاون و تولید رخ می دهد که به معنای حمایت از تولید ملی است. 
قادری در بخش دیگری به توسعه و تقویت هیاتهای تشخیص و حل اختلاف اشاره کرد و افزود: سالانه 30 هزار شکایت به این اداره کل وصول می شود که حدود 75 درصد آن با همکاری، همراهی و تعامل بین تشکلها و هیاتهای مسوول به سازش منجر می شود. 
پنجم تا 12 اردیبهشت ماه در ایران به عنوان هفته 'کار و کارگر' نامگذاری شده است
خبرگزاری جمهوری اسلامی ایران  ۳ اردیبهشت ۱۳۹۱ ۱۳:۲۳91/02/04  :    انثشار

آتش‌سوزی در ساختمان جدید دانشگاه گیلان/ حریق خسارت جانی نداشت

مجتمع متخصصین ایران به نقل از خبرگزاری  -

ایرج شاکری نیا - معاون فرهنگی دانشگاه گیلان اعلام کرد: علت آتش سوزی ساختمان جدیدالاحداث دانشگاه که بامداد دوشنبه چهارم اردیبهشت رخ داد، هنوز مشخص نیست.

وی یادآورشد: این ساختمان با کاربری اداری در دست احداث بود که طعمه حریق شد، کارشناس در حال حاضر مشغول بررسی علت حادثه و میزان خسارت وارده هستند.

معاون فرهنگی دانشگاه گیلان افزود: با توجه به اینکه این ساختمان تازه احداث شده بود، هنوز نیروی انسانی، تجهیزات و یا مدارکی در این ساختمان قرار نداشت و خسارت تنها به خود ساختمان وارد شده است.

مهر، رفیعی مدیرعامل سازمان آتش‌نشانی رشت، درباره پیش از این گفته بود: در ساعت 13 دقیقه بامداد دوشنبه چهارم اردیبهشت ماه، طی تماس انتظامات دانشگاه گیلان واقع در کیلومتر 12 جاده رشت – قزوین، مبنی بر وقوع حریق در ساختمان اداری دانشگاه، 14 دستگاه خودروی اطفاء حریق به همراه 40 نیرو ظرف کمتر از 9 دقیقه در محل حاضر و نسبت به مهار و اطفای حریق اقدام کردند.


رئیس جدید شهرستان لنجان معرفی شد

طی مراسمی در فرمانداری شهرستان لنجان مهدی کریمی به عنوان سرپرست اداره تعاون، کار و رفاه اجتماعی شهرستان لنجان معرفی و از زحمات اکبر حصاری تقدیر و تشکر شد.

در مراسمی که در فرمانداری شهرستان لنجان و با حضور مدیر کل تعاون، کار و رفاه اجتماعی استان، فرماندار لنجان، بخشدار، شهردار و اعضاء شورای اسلامی زرین شهر، مدیران واحدهای اقتصادی و مسئولان منطقه برگزار شد مدیر کل تعاون، کار و رفاه اجتماعی استان اصفهان کارهای خوب انجام شده در شهرستان لنجان را نتیجه ارتباط مناسب با فرماندار، امام جمعه و نماینده مردم منطقه در مجلس شورای اسلامی و تعاملات مناسب برقرار شده با سایر بخشها دانست و اضافه کرد: در دوره جدید تلاش می کنیم با انتخاب مدیران بومی و شایسته حداکثر تلاش برای تحقق شعار سال که توسط مقام معظم رهبری انتخاب شده را از خود نشان دهیم.
قادری از رئیس جدید شهرستان خواست تا با قوت، وقت گذاری و هماهنگی با مدیریت ارشد شهرستان حداکثر تلاش برای کاهش نرخ بیکاری در شهرستان و انجام مأموریتهای محوله داشته باشند.
در این مراسم از زحمات و تلاشهای هفت ساله اکبر حصاری تقدیر و تشکر شد و مهدی کریمی به عنوان سرپرست اداره تعاون، کار و رفاه اجتماعی شهرستان لنجان معرفی شد.


1391/01/15
سفر 80هزار گردشگر به شهر تاریخی نوش آباد

كاشان-
مدیر ستاد گردشگری شهرنوش آباد از توابع شهرستان آران و بیدگل از افزایش 250درصدی تعداد گردشگران و مسافران این شهر تاریخی در نوروز امسال نسبت به مدت مشابه در سال قبل خبر داد.
مهدی كدخدایی گفت: در تعطیلات نوروز امسال 80هزار گردشگر و مسافر وارد شهر تاریخی نوش آباد شدند كه نسبت به آمار تعطیلات نوروزی سال قبل 250درصد افزایش داشته است.
وی با اشاره به استقبال گسترده از مجموعه باستانی شهر زیرزمینی اویی نوش آباد عنوان كرد: 36هزار نفر از گردشگران از ورودی های اول و دوم این اثر تاریخی دیدن كردند.
به گفته وی دسترسی امن و آسان به نوش آباد، ارزان بودن هزینه های اقامت مسافران و قرار گرفتن در مسیر ترانزیت شمال- جنوب كشور از جمله مزیت هایی است كه موجب جذب گردشگر به این شهر شده است.
وی افزود: تنوع و نزدیكی مكان های دیدنی و همچنین وجود طبیعت بكر كویری در حاشیه شهر و نزدیكی به شهرهای كاشان و آران و بیدگل از دیگر جاذبه های جلب و جذب گردشگران به نوش آباد است.
مجموعه باستانی شهر زیرزمینی نوش آباد (اویی) به عنوان بزرگ ترین معماری دست كن جهان از جمله آثاری است كه گردشگران زیادی را از داخل و خارج كشور به خود جلب كرده است.

داغ کن - کلوب دات کام
نظرات() 
Can you grow taller with exercise?
جمعه 24 شهریور 1396 10:19 ب.ظ
Great information. Lucky me I found your website by accident (stumbleupon).
I've book-marked it for later!
What do you do for Achilles tendonitis?
شنبه 7 مرداد 1396 02:33 ق.ظ
What's up, yup this paragraph is truly good and I have
learned lot of things from it concerning blogging. thanks.
foot pain in the arch
یکشنبه 11 تیر 1396 08:42 ق.ظ
Sweet blog! I found it while searching on Yahoo News.
Do you have any suggestions on how to get listed in Yahoo
News? I've been trying for a while but I never seem to get there!
Many thanks
http://alcoholicpenite6.snack.ws/hammertoe-repair-without-surgery.html
شنبه 3 تیر 1396 03:42 ب.ظ
Thanks for finally writing about >پایگاه اطلاع رسانی صالحین
زنده رود - خبرازاستانها <Liked it!
lilliabrood.wordpress.com
یکشنبه 31 اردیبهشت 1396 08:25 ق.ظ
you are actually a excellent webmaster. The website loading velocity
is incredible. It sort of feels that you're doing any distinctive trick.
Furthermore, The contents are masterwork. you have performed a wonderful process in this topic!
Ronda
دوشنبه 25 اردیبهشت 1396 06:35 ق.ظ
This site was... how do I say it? Relevant!! Finally I
have found something which helped me. Thanks a lot!
BHW
جمعه 25 فروردین 1396 08:14 ب.ظ
An impressive share! I've just forwarded this onto a
co-worker who was conducting a little homework on this.
And he in fact bought me breakfast due to the fact that I stumbled upon it for him...
lol. So allow me to reword this.... Thanks for
the meal!! But yeah, thanx for spending some time to talk about
this subject here on your website.
یکشنبه 31 اردیبهشت 1391 01:33 ب.ظ
سلام لطفا کامنتای این بخش رو بعد عکسای اول وبلاگتون بذارید بیشتر ست میشه چون هم اینا قشنگند هم اون بچه ها
شنبه 30 اردیبهشت 1391 01:35 ب.ظ
با سنگهایی که در سر راهت میگذارند هم می توانی چیزهای قشنگی برای خودت بسازی
شنبه 30 اردیبهشت 1391 01:34 ب.ظ
برای شنا کردن به سمت مخالف رودخانه قدرت و جرات لازم است وگرنه هر ماهی مرده ای هم می تواند در طرف موافق جریان آب شنا کند.
سه شنبه 29 فروردین 1391 07:32 ب.ظ
خداوندا میوه ی کدامین درختت رابخورم تا از زمین رانده شوم . . .
سه شنبه 29 فروردین 1391 01:19 ب.ظ
روزی پروانه خواهیم شد .....بگذار روزگار هر چقدر می خواهد پیله کند......
شنبه 26 فروردین 1391 01:31 ب.ظ
من دلم مدیرو میخواد مدیر منو نمی خواد مدیر منو نمی خواد آقای مدیر یه عکس از خودتون بذارید لطفا تمام قد باشه حالا نشد 3*4 هم عیبی نداره
شنبه 12 فروردین 1391 11:09 ق.ظ
توی جاده ای که انتهاش معلوم نیست پیاده یا سواره بودنت فرقی نمی کنه اما اگه همراه داشته باشی که تنهات نذاره بی انتها بودن جاده برات آرزو میشه
جمعه 11 فروردین 1391 07:06 ب.ظ
مطمئن باش که خداوند تورا عاشقانه دوست دارد چون در هر بهار برایت گل می فرستد و هر روز صبح آفتاب را به تو هدیه می کند
جمعه 11 فروردین 1391 07:03 ب.ظ
چه دمدمی مزاج شده احساسم گاهی آرام گاهی بارانی چه بیثباتم بی تو . . .
جمعه 11 فروردین 1391 07:02 ب.ظ
شادیهایم هدیه به تو کم بودنش را خرده مگیر این تمام سهم من از دنیاست
جمعه 11 فروردین 1391 07:00 ب.ظ
دلتنگی پیچیده نیست یک دل یک آسمان یک بغض و آرزوهای ترک خورده . . .
دوشنبه 7 فروردین 1391 10:25 ق.ظ
آقامحمد چرا پشت به دوربین عکس گرفتید
 
لبخندناراحتچشمک
نیشخندبغلسوال
قلبخجالتزبان
ماچتعجبعصبانی
عینکشیطانگریه
خندهقهقههخداحافظ
سبزقهرهورا
دستگلتفکر
Admin Logo
themebox Logo